"Člověk nemůže dělat co chce, ale všechny možnosti jsou otevřené" J.CAGE

Proč to dělám?

17. dubna 2008 v 11:26 | Saera |  O mě
Proč to dělám? no, včera jsem byla na netu a našla spousty blogů o všemožném, někdo se snaží shubnout, někdo popisuje jak vypadá "svět" bárbín nebo celebrit, někdo prostě jenom rekapituluje svůj život a bere stránky jako deníček nebo prodává bylinky, ale většinou je tam vidět nějaký posun.. a toho bych chtěla docílit taky. At už je to jak chce "marné" na první pohled dávat kus sebe volně k distribuci ostatním a čekat co ti na to řeknou..
Myslím, že pro měje to dobrý způsob pasivně-aktivního přístupu, kdy se můžu změnit k lepšímu skrz prezentaci, vystavená v šanc ostatním. A jedinou cestou, kterou vidím realně je naprostá upřímnost (přece jen je to tak anonymní, že i přes mou neochotu dělat se přístupnou a otevřenou všem, myslím, že mi to nemůže ublížit nebo nějak poznamenat ).
Tak tedy tu jsem. Budu se s tím vším muset nějak poprat a důvěřovat nezávislým, anonymním a snad také upřímným pozorovatelům( pokud sem tedy někdo zavítá) . Proto příští článek bude o mě. At už to někdo bude číst nebo ne, pro mě je důležité se z určitých věcí vypsat.
Přihazuju jednu svojí fotku, je sice z minulého jara, ale nevadí.
Focení je jedna z věcí na které nedám dopustit.
mějte se hezky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama